PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Poyraz Turizm olarak bizim hedefimiz, uzman ekibimiz ile doğru, güvenli ve zamanında bir yolculuktur. Bu nedenle Poyraz Turizm personel taşımacılığında en doğru tercih olma yolunda güvenle ilerlemektedir.

Poyraz Turizm sahip olduğu dinamik ve uzman kadro ile her geçen gün büyümesini sürdürmektedir. Poyraz Turizm kamu ve özel sektör için talep edilen ulaşım hizmetini, uzman kadro tarafından her ayrıntısı düşünülerek yapılan incelemeler sonucunda planlamaktadır. Personel taşımacılığı hizmet planlamasında güvenlik ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Personel Taşımacılığı hizmetlerini yüksek standartlara sahip araçlarla sağlanmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda araçlarımız, en iyi ulaşım hizmetini sağlamak için farklı model ve farklı markalardan oluşmakta ve düzenli periyodik bakımları yapılmaktadır.

Poyraz Turizm uzman ve deneyimli şöfor kadrosu öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlamak ilkesini benimsemiştir. Bu ilkeye istinaden şöforlerimiz ulaşım hizmeti verilen personellere karşı her zaman saygılı ve güleryüzlüdür.

BÜLTEN VE DUYURULARI ALMAK İÇİN