Dış cephe Montolama ve tadİlat

Firmamızın kullanmış olduğu yapıştırıcı TSE belgeli ve İSO 9001 standartlarına uygun olarak esasına göre portland çimentosu ve akrilik ve reçine dispersiyon tuzundan imal edilmiş olacaktır.
Levha yapıştırılacak yüzlere özel yapıştırıcı su ile karıştırılıp macun kıvamına getirilerek m2 ye 4.5 kg sarfiyat gelecek şekilde izolasyon levhalarına sürülüp tarakladıktan veya levhanın dört tarafı özel yapıştırıcısıyla çerçeveleyip ve orta kısımlarına belli bir miktar yapıştırıcı harcı konulup yapıştırıldıktan sonra şakulünde, mastarında düşey olarak şaşırmalı(uçları birbirinden geçecek şekilde) ve aşağıdan yukarıya doğru yatay olarak montaj yapılacaktır.
Strafor levhalarını yapıştırdıktan sonra TSE ve İSO 9001 uygun yalıtım kalınlığı sert 10mm çaplı 12mm boyunda plastik çivili geniş başlı dübel çakılacaktır. Alt katlara levha başına 6 adet çakılacak katlar yükseldikçe dübel sayısı artacak şekilde dübel kullanılacaktır. Özellikle cephe köşe başlarına dübel sayısı artacaktır.

*Hava sıcaklığı +5 derecenin üzerinde olduğu ve sıcaklığın 24 saat direncinin altına düşmeyeceği ortamlarda uygulanacaktır...
*Uygulama yüzeyi su ve tuz etkisinde korunacaktır...
*Rüzgârlı havalarına korumayı hızlandıracağı göz önünde bulunduracaktır...

Dış cephede bulunan demir aksamı oksidiyonları giderilecek ve boya ile istenen renge boyanacaktır.
Bu işlemler yapıldıktan sonra bina etrafı temizlendikten sonra iş teslim edilecektir. Firmamız eğer müşteri isterse yapmış olduğu montolama örneklerini göstereblir.

ÖRNEK MONTOLAMALARÖRNEK MONTOLAMALARBÜLTEN VE DUYURULARI ALMAK İÇİN